Niezwykły finał Dnia Otwartego — narodziny małej Melanii

Dzień Otwarty w naszym szpitalu dla jednej ze zwiedzających zakończył się… porodem. Córka Pani Olimpii sama wybrała czas i miejsce, a tym miejscem okazał się właśnie nasz Szpital.

W sobotę, 14.03.2026, odbyła się kolejna edycja Dni Otwartych, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Podczas wykonywania pamiątkowej sesji brzuszkowej na ściance Urodzeni w Pszczynie u Pani Olimpii rozpoczęła się akcja porodowa — do planowego terminu porodu pozostawały jeszcze cztery dni.

Zamiast wracać do domu, Pani Olimpia wraz z przyszłym tatą zostali z nami na sali porodowej, a Melania jeszcze tego samego dnia, cała i zdrowa, pojawiła się na świecie.

Takie chwile przypominają nam, jak niezwykłą pracę wykonujemy każdego dnia ❤️.

Przez 24 godziny na dobę jesteśmy do dyspozycji naszych pacjentek, aby w atmosferze ciepła, wzajemnego zaufania i bezpieczeństwa witać na świecie kolejne dzieci urodzone w naszym oddziale. Praca na sali porodowej potrafi być nieprzewidywalna, ale jednocześnie piękna i niezwykle satysfakcjonująca.

Życie pisze różne scenariusze — jesteśmy ogromnie wdzięczni, że historia Pani Olimpii i jej córeczki Melanii stała się częścią historii naszego oddziału.

Przejdź do treści