Praca w szpitalu oczami dziecka – rozstrzygnięcie konkursu

Szpital Joannitas w Pszczynie w połowie maja ogłosił konkurs plastyczny dla dzieci pracowników, których zadaniem było przedstawienie swojego rodzica w pracy. Konkurs zatytułowany był „Mój rodzić w pracy”, a jego rozstrzygniecie zaplanowano na 1 czerwca.
Prace można było wykonać w dowolnej technice. Celem konkursu był rozwój umiejętności plastycznych oraz wrażliwości na sztukę wśród dzieci pracowników Szpitala, integracja środowiska szpitalnego, a także promocja zawodów medycznych.

Dzień Dziecka, to świetny pretekst, żeby sprawdzić jak dzieci widzą nasz świat swoimi oczami – mówi Katarzyna Michalik, prezes zarządu Szpitala. I dodaje: – Przy okazji w to wyjątkowe święto chcę złożyć najlepsze życzenia dzieciakom, a także Rodzicom, którzy każdego dnia zapewniają im miłość, spokój i bezpieczeństwo.

Wyniki konkursu:

kategoria wiekowa 3-6 lat:
I miejsce Jan Kost
II miejsce Rebeka Błąkała

kategoria wiekowa 7-8 lat:
I miejsce Krystian Kałka
II miejsce Łucja Hulbój
III miejsce Matylda Kolon
IV miejsce Zofia Placuch

kategoria wiekowa 9-12 lat:
I miejsce Milena Żupa
II miejsce Karolina Szczotka