Otrzymaliśmy Certyfikat “Bezpieczny Szpital to Bezpieczny Pacjent”!

Miło nam poinformować, że Szpital Joannitas w Pszczynie otrzymał Certyfikat „Bezpieczny Szpital to Bezpieczny Pacjent”.
Przyznanie tego Certyfikatu to zwieńczenie ciężkiej pracy i zaangażowania całego zespołu nad tworzeniem jak najbezpieczniejszego środowiska pracy.
Cykliczne szkolenia personelu, zapewnienie dostępu do odpowiedniego sprzętu oraz dbałość o aktualność i przestrzeganie obowiązujących w naszym Szpitalu procedur, to działania, które zostały docenione przez Radę Ekspertów Koalicji na rzecz Bezpieczeństwa Szpitali.

Certyfikat „Bezpieczny Szpital to Bezpieczny Pacjent” stanowi potwierdzenie, że przestrzegamy najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa oraz zapewniamy swoim pacjentom możliwie najbezpieczniejszą opiekę i leczenie. Jest on nie tylko wyrazem uznania dla wysokich kwalifikacji personelu i efektywnego zarządzania, ale również motywacją do dalszych starań o podnoszenie jakości w naszym Szpitalu.