Praca dla lekarzy w Izbie przyjęć

Szpital Joannitas w Pszczynie poszukuje zaangażowanych lekarzy do pracy w Izbie przyjęć.

Jeśli chcesz pracować w dynamicznym środowisku medycznym i pomagać pacjentom w nagłych przypadkach, to ta oferta może być dla Ciebie. Poszukujemy zarówno specjalistów, jak i lekarzy będących w trakcie kształcenia.

Opis stanowiska:
• Stanowisko: Lekarz w Izbie przyjęć
• Lokalizacja: Szpital Joannitas w Pszczynie
• Typ umowy: wiele możliwości, szczególnie praca po godzinach ordynackich
• Specjalizacja: brak preferencji, lekarze różnych specjalności są mile widziani

Obowiązki:
• Zapewnienie wysokiej jakości opieki medycznej pacjentom zgłaszającym się do Izby przyjęć
• Dokładna ocena stanu pacjenta, diagnoza i zaplanowanie odpowiedniego leczenia
• Ścisła współpraca z innymi lekarzami, pielęgniarkami i personelem medycznym Szpitala
• Wykonywanie niezbędnych badań diagnostycznych i interpretacja wyników
• Monitorowanie pacjentów i udzielanie natychmiastowej pomocy medycznej w nagłych przypadkach
• Dokumentowanie przypadków i prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej

Wymagania:
• Dyplom lekarza oraz prawo wykonywania zawodu w Polsce (jeśli jesteś w procesie nostryfikacji, również chętnie się spotkamy)
• Doświadczenie w pracy w Izbie przyjęć lub w Oddziale Ratunkowym będzie dodatkowym atutem
• Umiejętności komunikacyjne i zdolność pracy w zespole
• Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych

Oferujemy:
• Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Możliwość konsultacji pacjentów przez lekarzy specjalistów
• Zaplecze OIOMowe z anestezjologiem
• Dostęp do dobrej diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej
• Rozsądną ilość pracy

Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i dołączyć do zespołu Izby przyjęć Szpitala Joannitas w Pszczynie, prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: kancelaria@szpital.pszczyna.pl

Czekamy na Ciebie!