Dyrektor Szpitala o remoncie parteru: Działamy dla naszych pacjentów

Część parteru budynku niskiego przeszła gruntowny remont. Zarządowi Szpitala zależy, aby każda nieużywana przestrzeń w budynku była wykorzystywana na realizację świadczeń medycznych. Małymi krokami udaje się to realizować.

-Zależy mi bardzo, aby pacjenci trafiający do naszej placówki korzystali z estetycznej i komfortowej infrastruktury – mówi Katarzyna Michalik, prezes zarządu Szpitala Joannitas w Pszczynie.

Każda inwestycja musi być przemyślana i dopasowana do obowiązujących standardów. Na każdą inwestycję trzeba też wygospodarować środki finansowe, co jest dla zarządu Szpitala najtrudniejszym zadaniem. – Prace udało się szybko wykonać dzięki lokalnym przedsiębiorcom, na których zawsze możemy liczyć i którym osobiście jestem bardzo wdzięczna za zaangażowanie i dobrą radę – wylicza prezes Szpitala.

Wszystkie pomieszczenia i drzwi zostały pomalowane na jasny kolor, podłogi pokryto wykładziną. W pomieszczeniach są nowe meble i oświetlenie. Toaletę dla pacjentów przystosowano do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Przy tej okazji Prezes Szpitala chwali swoich pracowników: – Muszę wspomnieć o pracownikach Działu technicznego, którzy wiele prac remontowych wykonują samodzielnie, są zaangażowani, pracowici i zawsze są dla Szpitala nieocenionym wsparciem.

Mamy nadzieję, że pacjenci Poradni gruźlicy i chorób płuc będą się czuć dobrze w nowych przestrzeniach oraz że wkrótce będziemy mogli przekazać Państwu kolejne dobre nowiny.

Skip to content