Odznaczone statuetką Diamentowego Czepka

Dwie pielęgniarki i położna odznaczone Diamentowym Czepkiem – nagrodą przyznawaną osobom szczególnie wyróżniających się w swoim zawodzie.

– Ewa Łach – Położna oddziałowa Oddziału ginekologiczno-położniczego – 30 lat pracy w zawodzie
– Małgorzata Karbownik – Pielęgniarka oddziałowa Oddziału OAIT – 35 lat pracy w zawodzie
– Sylwia Żmij – pielęgniarka Oddziału chirurgii urazowo-ortopedycznej – 30 lat pracy w zawodzie

Jest nam niezwykle miło poinformować, że w naszych szeregach pracują osoby uhonorowane nagrodą Diamentowego Czepka.

Co je łączy?
Swoją postawą zawodową dają świadectwo miłości i szacunku do wykonywanego zawodu. Wobec pacjenta są empatyczne, uważne, zaangażowane. W zawodzie pracują od ponad 30 lat.
Za pasję do zawodu, ogromne serce i wzorowe wykonywanie obowiązków zostały odznaczone nagrodą „Diamentowego Czepka”, która przyznawana jest przez Okręgową Radę Pielęgniarek i Położnych w Katowicach. Kapituła uhonorowała wszystkie Panie za upowszechnienie zasad etyki zawodowej, wzorowe wykonywanie obowiązków zawodowych oraz współdziałanie na rzecz integrowania środowiska pielęgniarek i położnych.

To już kolejny raz, kiedy Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych w Katowicach odznaczyła pielęgniarki i położne z pszczyńskiego szpitala.