Blisko ludzi – dotacja Fundacji JSW dla pszczyńskiego Szpitala

Na swojej stronie internetowej Fundacja Jastrzębskiej Spółki Węglowej pisze o sobie: „Jesteśmy blisko ludzi”. Co my na to?
– TAK – na pewno,
– TAK – na 100%,
– TAK – po 1000kroć!

Po raz kolejny Fundacja JSW objęła Szpital Joannitas w Pszczynie bezinteresowną pomocą. Dzięki uzyskanej dotacji w wysokości 50 tys. zł zakupione zostały trzy rejestratory holterowskie umożliwiające uzyskanie zapisu EKG oraz bieżnia przeznaczona do badań wysiłkowych. Do tej pory Szpital Joannitas w Pszczynie uzyskał od Fundacji dotacje w wysokości ponad 94 tys. zł. Dziękujemy za wsparcie i wielkie serce.

Mamy wiele planów na przyszłość: począwszy od remontu każdego pomieszczenia, zakupu mebli, aż po termomodernizację z wymianą okien. Drobnymi krokami udaje nam się kupować lub pozyskiwać sprzęt medyczny czy wyposażenie sal łóżkowych pacjentów przebywających na oddziałach.
Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za nieocenioną pomoc w każdym zakresie naszej działalności.